מאמר זה נכתב על-ידי עמית מורנו ב-4 באוקטובר 2017

איש מצוברח משפריץ על עצמו מים עם צינור מיםניהול פרויקטים יכול להיות כאב ראש גדול אם לא עושים זאת באופן מסודר ויעיל. במאמר זה אסקור עשרה כלים שימושיים לניהול פרויקטים מקצועי ואפקטיבי בענף בניית אתרים שאינם דורשים ידע כלשהו לשימוש בהם.

proto.io

Proto.io היא מערכת מעולה המאפשרת לאייר בקלות מוקאפים לאתר אינטרנט או אבטיפוס למוצר דיגיטלי כשלהו. המערכת מציעה סט כלים להפקה זריזה של מוקאפ, כמו אייקונים, צורות, שדות טפסים והדמיות אחרות של רכיבים הקיימים באתרי אינטרנט.

כלי זה מתאפשר בתשלום חופשי, אך ניתן ליהנות ממנו בחינם באופן מלא למשך 15 הימים הראשונים.

Harvest

Harvest היא מערכת מצוינת למעקב אחר זמנים של משימות ופרויקטים המציעה ממשק נוח ושקוף לעדכון הלקוח אודות זמני ביצועים. ל-Harvest מערכות נוספות המאפשרות שימוש בשירות באמצעות כלים ייעודים כמו תוסף לכרום, אפליקציה לאנדרואיד ול-iOS ואפילו תוכנה למק.

המערכת משולבת במערכות ניהול פרויקטים מובילות כמו Jira, Asana, Apollo, Flow ועוד.

Harvest אינו חינמי, אולם ניתן ליהנות ממנו ולהכיר את השירות במשך 30 יום באופן מלא בחינם.

Trello

Trello היא מערכת קלילה ונוחה לניהול משימות מרובות שלבים בצורה גמישה עם יכולות צוותיות. עם Trello ניתן לייצר לוחות מעקב אחר משימות באופן שיטתי ויעיל.

Asana

Asana היא מערכת לניהול משימות ופרויקטים עם יכולות מדהימות שמתאימות לכל אחד, בין אם מדובר בעסק של אדם אחד או בחברה עם מאות עובדים. ל-Asana שתי שיטות עיקריות לניהול משימות בפרויקטים, האחת היא שיטת הטורים לניהול משימות מרובות שלבים בצורה גמישה כמו עם Trello, ואילו השניה היא מעין To-do list מתקדם במיוחד.