בניית אתרים לעסקים מאפשרת לבעל העסק לחשוף את שירותיו לקהל פוטנציאלי רחב מכל אזור בעולם ואף לכוון לאזורים מסוימים וקהלי יעד ספציפיים. בניית אתר מקצועי לעסק הנו תהליך המורכב משלושה שלבים חיוניים לפחות: אפיון האתר, עיצוב האתר ולבסוף פיתוח האתר והשקתו. שלבים אלו מכילים בתוכם תתי-שלבים ומשימות רבות, לכן כאשר הנך בא/ה להקים אתר אינטרנט חדש מומלץ תמיד לעשות זאת באמצעות בעל מקצוע אשר מומחה בתחומו.

עמית מורנו מציע שירותים מקצועיים לבניית אתר אינטרנט, יחד עם צוות מוביל בתחום אנו מספקים שירותים מלאים לבניית אתר אינטרנט מקצועית תוך עמידה בסטנדרטים גבוהים וקפדנות על ניהול תהליך בניית אתר שקוף וברור ללקוח. אנו מומחים בפיתוח אתרי אינטרנט מורכבים וייעודיים למטרות שונות ולגופים שונים.

התהליך המקצועי לבניית אתר אינטרנט

אפיון אתר פרטני ומדויק

בבסיס כל פרויקט מקצועי נמצא מסמך אפיון המפשט את תהליכי הפיתוח של הפרויקט. בין אם מדובר בדף נחיתה, אתר וורדפרס או אפליקציה עשירה, אפיון מקצועי ונכון יוכל לחסוך עד 50% מזמני הפיתוח.

עיצוב שמניע גולשים

עיצוב אתרים ועיצוב תוכנה בכלל היא תורה בפני עצמה בה טמונים, מעבר לצד הויזואלי, גם צדדים פונקציונליים, שיווקיים ועסקיים. אנו מתמחים בעיצוב אתרי אינטרנט ואפליקציות כבר למעלה מתריסר שנים.

פיתוח יעיל ונוח לניהול

בניית אתר ותפעולו יכול להיות עבודה לא קלה כשהאתר מבוסס על פיתוח לא יעיל ועמוס. אנו מתמחים בבניית אתרים מקצועית ותקינה, שחביבה על מנועי החיפוש ונוחה מאוד לשימוש.

מעונין/ת בבניית אתר? ניתן להזמין פגישת יעוץ בחינם כעת ב-054-6680777

או השאר הודעה ונחזור אליך בהקדם:

פרויקטים אחרונים בבניית אתרים

הדמייה של אתר Yoopi

עיצוב ובניית אתר Yoopi

לעמוד הפרויקט

עיצוב ופיתוח תבנית וורדפרס עבור CloudZone

לעמוד הפרויקט
הדמיית אתר דרייבר

בניית אתר דרייבר

לעמוד הפרויקט

פיתוח עמוד נחיתה עבור הקריה הרפואית רמב״ם

לעמוד הפרויקט

אתר One-page מבוסס וורדפרס

לעמוד הפרויקט
הדמיית אתר איזיביזי

בניית אתר IZIBIZI

לעמוד הפרויקט

בניית אתר האירועים של New-Tech

לעמוד הפרויקט

בניית אתר למעבדת המחשבים LaptoPC

לעמוד הפרויקט