וורדפרס היא המערכת הפופולרית בעולם לניהול תוכן באתרי אינטרנט, היא מבוססת קוד פתוח ומופצת תחת רישיון GPL המאפשר להשתמש בה בחינם. על אף היותה מופצת בחינם חולשת המערכת על כ-25% מכלל אתרי האינטרנט בעולם וכ-42% מכלל אתרי האינטרנט שמבוססים מערכת ניהול (CMS).

המערכת הושקה לראשונה בשנת 2005 ע״י מאט מולנווג ומייק ליטל כהפצה חינמית המאפשרת להקים בלוג ללא תלות בפלטפורמות בלוגים פופולריות שהתפרנסו מהצבת פרסומות בבלוגים שתחת חסותם.

מאז 2005 המערכת איגדה מאחוריה קהילה עצומה של מפתחים המונה מאות אלפי אנשים, ביניהם מהנדסים, מתכנתים, מעצבים, מתרגמים ותפקידים נוספים המשרתים את פיתוח המערכת ללא כל רווח.

מאחורי מערכת חינמית זו עומד שוק ענק של נותני שירות המעניקים שירותים הסובבים את תחום בניית אתר וורדפרס, ביניהם מאפיינים ומעצבים, מהנדסים ומתכנתים, כותבי תוכן, מתורגמנים, מנגישים ועוד.

הסמל של וורדפרס

בניית אתר וורדפרס לעסקים, ארגונים וסטארטאפים

עמית מורנו מציע שירותי בניית אתר וורדפרס החל משלב האפיון ועד להשקת האתר, אתנו תוכל ליהנות מצוות שלם שיפעל להגשמת חלומך, ממאפיין לפרויקט, מעצב ואנשי פיתוח המומחים בתחומם. אנו מומחים בבניית אתרי וורדפרס, הלבשת עיצוב על תבניות וורדפרס, פיתוח תוספים ייעודיים ושיפור מהירות של אתר וורדפרס.

התקשר עכשיו: 1-700-708-777

תוסף נגישות לאתרי וורדפרס - Accessible Poetry

התקינו את תוסף הנגישות שפיתחנו עבור אתרי וורדפרס, בו תוכלו למצוא מבחר כלים מסייעים להנגשה מקצועית של אתר וורדפרס

פרויקטים אחרונים בבניית אתרי וורדפרס

הדמיית אתר איזיביזי

אתר אינטרנט עבור IZIBIZI

לעמוד הפרויקט

אתר One-page מבוסס וורדפרס

לעמוד הפרויקט

מערכת הטבות פנימית לעובדי איקאה

לעמוד הפרויקט