בניית אתר אינטרנט על המערכת הפופולרית בעולם לבניית אתרים!

בניית אתרי וורדפרס הוא תחום המאפשר לך להיות הבעלים המלא של הנכס הדיגיטלי שלך ועם שליטה מלאה בניהול ותחזוק האתר. אבל זה לא הכל...

קצת על בניית אתרי וורדפרס

וורדפרס היא המערכת הפופולרית בעולם לניהול תוכן באתרי אינטרנט. היא מאפשרת לכם לנהל, לשדרג ואפילו לבנות בעצמכם את אתר האינטרנט שלכם.

המערכת מבוססת קוד פתוח ומופצת תחת רישיון GPL המאפשר להשתמש בה בחינם, להרחיב ולשדרג אותה כאוות נפשנו.

הסמל של וורדפרס

ברחבי הרשת ניתן למצוא רבבות של תבניות עיצוב ותוספים המותאמים למערכת זו. אך אל תטעו, המערכת אינה פונה לשוק החובבני שאינו בקיא בבניית אתרים, אלא מאפשרת למקצועיים בענף להתבטא ביתר קלות ובזריזות תוך שמירה על סטנדרטים קבועים.

היא אמנם מערכת חינמית לבניית אתרים, אך שעצם היותה חינמית לא יטעה אתכם, המערכת חולשת על כמעט מחצית מאתרי האינטרנט הנמצאים ברשת שמנוהלים באמצעות מערכת כלשהי (יותר מ-40%!), ועל יותר מ-25% מכלל אתרי האינטרנט בכל העולם.

מלבד בלוגרים ועסקים קטנים, גם סטארטאפים, חברות, תאגידים וארגונים ממשלתיים עושים שימוש במערכת זו. כך למשל גם פייסבוק וגם גוגל השיקו בעבר אתר צד מבוסס על מערכת זו.

בניית אתר וורדפרס לעסקים, ארגונים וסטארטאפים

עמית מורנו מציע שירותי בניית אתר וורדפרס החל משלב האפיון ועד להשקת האתר, אתנו תוכל ליהנות מצוות שלם שיפעל להגשמת חלומך, ממאפיין לפרויקט, מעצב ואנשי פיתוח המומחים בתחומם. אנו מומחים בבניית אתרי וורדפרס, הלבשת עיצוב על תבניות וורדפרס, פיתוח תוספים ייעודיים ושיפור מהירות של אתר וורדפרס.

התקשר עכשיו: 054-6680777

תוסף נגישות לאתרי וורדפרס - Accessible Poetry

התקינו את תוסף הנגישות שפיתחנו עבור אתרי וורדפרס, בו תוכלו למצוא מבחר כלים מסייעים להנגשה מקצועית של אתר וורדפרס

פרויקטים אחרונים בבניית אתרי וורדפרס

הדמיית אתר ניו טק אירועים

בניית אתר האירועים של New-Tech

לעמוד הפרויקט
הדמיית אתר מטריקס ביאיי

אתר One-page מבוסס וורדפרס

לעמוד הפרויקט
הדמיית אתר לריקי דנון

בניית אתר לריקי דנון

לעמוד הפרויקט